Transport HDS – usługi transportowe i transportowo-przeładunkowe

Transport HDS – usługi transportowe i transportowo-przeładunkowe

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty świadczenia usług transportowych oraz transportowo-przeładunkowych świadczonych przy pomocy samochodu ciężarowego MAN z dźwigiem HDS (Hydrauliczny Dźwig Samochodowy). Proponujemy przewóz ładunku do 13 ton oraz usługi załadunku i rozładunku żurawiem o zasięgu do 9,9 metra. Skrzynia ładunkowa ma szerokość 2,45 m oraz długość 7,20 m, co umożliwia przewóz do 18 europalet. Usługi świadczymy zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Cena jest ustalana indywidualnie zależnie od specyfiki transportowanego ładunku. Odległości oraz zakresu prac przeładunkowych. Telefon kontaktowy w sprawie transportu HDS: 508 388 182.

Zalety transportu HDS – oszczędność czasu i pieniędzy

Korzystanie z transportu HDS pozwala na znacznie tańszy przewóz oraz załadunek i rozładunek towaru. Dzięki zamontowanemu na samochodzie ciężarowym żurawiowi nie trzeba płacić za dodatkowy dźwig i pracę jego operatora oraz dojazd na miejsce. W dodatku za pomocą HDS można zrealizować transport ładunku, który w inny sposób trudno byłoby dostarczyć czy zabrać z określonego miejsca. W wielu obiektach nie można sobie pozwolić na jednoczesny wjazd pojazdu ciężarowego oraz dźwigu czy to ze względu na ograniczoną ilość miejsca, czy limit obciążenia podłoża. Ciężarówka realizująca jednocześnie funkcję żurawia staje się w takich sytuacjach nieodzowna. Zdarza się też, że ciężko dokładnie skoordynować przybycie samochodu transportującego towar i dźwigu do wyładunku. Oznacza to, że kierowca lub operator muszą tracić bezproduktywnie czas, narażając się na dodatkowe koszty. Dzięki autu z HDS takie niebezpieczeństwo się nie pojawia.

Przewóz ładunków każdego rodzaju – elastyczność transportu HDS

Dźwigi HDS sprawdzają się znakomicie przy transporcie towarów przewożonych na paletach – może to być z równym powodzeniem ładunek kostki brukowej czy drewna opałowego, jak i, zależnie od dostępnego osprzętu i długości wysięgnika, kontener budowlany, maszyna czy elementy konstrukcyjne budynków, czy części dużych maszyn. Samochody ciężarowe z żurawiami HDS są pojazdami niezwykle wszechstronnymi. Pozwala to na używanie ich w bardzo wielu zastosowaniach. Jedną z dziedzin, gdzie można wykorzystać ich potencjał, jest przewóz różnego rodzaju ładunków niestandardowych: słupów czy elementów tablic informacyjno-reklamowych. Po zastosowaniu odpowiedniego osprzętu w postaci specjalnych łyżek samochody HDS można także wykorzystywać do transportu materiałów sypkich, np. piachu czy żwiru używanego w branży budowlanej, czy drogownictwie.